

Hij is ruim 4 jaar docent en onderzoeker bij Built Environment:
“Als student studeerde ik graag bij Zuyd. En tijdens mijn masteropleiding groeide mijn interesse voor leren in de praktijk. Best belangrijk als je kijkt naar alle veranderingen in de wereld. Je werkt hier met steeds meer enthousiaste medewerkers aan veel leuke, vernieuwende activiteiten.
Daarom werk ik graag bij Zuyd.”
“Gelukkig werk ik niet van 9 tot 5! En dat hoeft ook niet bij Zuyd. Mijn dag begint met koffie en ik leg dan 1 nieuw nationaal of internationaal LinkedIn contact.
Daarna vraag ik collega’s hoe het gaat met de groepen waarvan ik studieloopbaanbegeleider en examinator ben. Tussendoor praat ik misschien even met een collega over een onderzoek. Stipt om 12.34 uur doe ik in onze ZenZone een halfuur rekoefeningen.
’s Middags focus ik op productie. Ik zeg nooit dat ik het druk heb, maar dat ik veel leuke dingen doe!
Mijn topprioriteit: spontane praatjes maken met studenten. Zo hoor ik het meeste over de kwaliteit van ons onderwijs en onderzoek.”

“ Voor onze studenten wil ik als een voetbalcoach zijn. Zij zijn dan de spelers. Bedrijven zoeken net als scouts jong talent. Mijn colleges zijn de trainingen. En de beoordelingsmomenten zijn onze wedstrijden. Ik vertel studenten dat ik zo, als trainer, focus op hun talentontwikkeling. De ene student is een betere keeper en de ander een goede captain. Zo vorm ik elk onderwijsblok ‘een elftal’.
Zuyd is een grote organisatie. Daardoor hebben veranderingen soms even tijd nodig. Tegelijkertijd heb je veel bewegingsvrijheid.
Daarom zou ik Zuyd zeker aanbevelen bij vrienden of familie.”
Bekijk het overzicht of maak een jobalert aan zodat je altijd op de hoogte bent van actuele vacatures bij Zuyd Hogeschool.

Alle vacatures
Zuyd Nieuw Eyckholt 300 6419 DJ Heerlen
E-mail: werken@zuyd.nl